Zakázková práce

Na přání zákazníka tvořím šperky, které by bez vás nevznikly.

Rád pro vás vytvořím jedinečné šperky, které budou vyprávět váš vlastní příběh. Běžně se věnuji výrobě unikátních zásnubních a snubních zlatých prstenů.

Jsem především umělec a každý šperk, který mi projde pod rukama je originál, zhotovený jen pro Vás. Pracuji s drahými kovy - zlato, stříbro,
které různě tvářím tak, že jsem schopen dosáhnout unikátních barev a textur. Pracuji jen s přírodními kameny, které pro Vás pečlivě vybírám.

Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně, proto mě prosím kontaktujte. Mám plno minimálně na tři měsíce dopředu,
v případě svatební sezóny i na půl roku. Proto je nejlepší si s předstihem rezervovat termín výroby.

Jak probíhá spolupráce?

Vaše představa o tom, jak by měl šperk zhruba vypadat a jaký příběh do něj chcete skrýt je pro mě velmi důležitá.
Proto začínáme právě tím, že se Vás zeptám na Vaši představu - o materiálu, kamenech, rozpočtu, typu šperku, termínu výroby, designu...
Zjistím co má být hlavní inspirací pro hotové dílo. 

Následně Vás buď pozvu do mého ateliéru, kde šperk společně vymyslíme, nebo se dohodneme na tom, že vše naplánujeme prostřednictvím e-mailů.

Osobní setkání doporučuji především při plánování snubních prstenů, kdy je důležité změřit prsty. Případně Vám zašlu měrky domů...

Poté na základě informací od Vás zpracuji grafické návrhy, jak by mohl hotový šperk vypadat. Vždy se jedná o několik variant.
Jakmile od Vás budu mít odsouhlaseno, kterou variantu budeme vyrábět, je možné se pustit do výroby.
Po domluvě občas následuje chvíle čekání a zhruba měsíc před termínem výroby posílám zálohovou fakturu na polovinu dohodnuté částky.
Poté se pouštím do výroby. Jakmile je šperk hotov, označím ho svou výrobní značkou OCH a odnesu jej opuncovat na Puncovní úřad.

Jakmile je takto šperk připraven, mohu Vám jej předat. Následuje tedy naše setkání a předání zakázky. V tomto bodě je splatný i zbytek částky.

V případě jakýchkoli dotazů jsem Vám k dispozici.

 

 

 

Ukázka prací

Pokud Vás zajímá, jak vypadá má práce doporučím sledovat můj facebook, kam pravidelně vkládám n...

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem